E-mail: - Tel: (+420) 724 139 048

Moravec Merida Czech MTB, Benešov

Spolupráce s oddílem horských kol 

„Se vzestupnou úrovní výkonnosti našich špičkových cyklistů vyvstal problém vhodně koordinovat jejich stravovací návyky nejen v průběhu sezóny při maximálním závodním zatížení, ale i v době mimosezónní při aplikaci pravidelných tréninkových dávek.
Výživovou poradkyni a sportovní dietoložku slečnu Zuzanu Šafářovou jsme mezi nás pozvali v polovině prosince 2011 se záměrem dozvědět se o problematice stravování (nejen) mladých sportovců co možná nejvíce.
Naše očekávání bylo z její strany zcela naplněno. Cenná byla pro nás především srozumitelná forma jejího výkladu daného tématu. Mile překvapeni jsme byli – s přihlédnutím k mládí slečny Šafářové - k její erudici v oboru a hloubky vědomostí. Je patrné, že těží z praktických znalostí z doby, kdy sama aktivně praktikovala vrcholový sport. Pozitivní dojem z přednášky Zuzany Šafářové vyústil operativně k navázání užší spolupráce s našimi nejlepšími bikery: Radimem Kovářem (juniorský mistr ČR horských kol a vítěz ČP v letošním roce), Adamem Sekaninou (trojnásobný mistr ČR v silniční cyklistice v kategorii žáků a kadetů) a Nikolou Hlubinkovou (trojnásobnou mistryní ČR v silniční cyklistice v kategorii žákyň a kadetek) s tím, že v budoucnu předpokládáme formu vzájemné spolupráce dále rozšiřovat.
Ing. Petr Koudelka
vedoucí oddílu, cyklistický oddíl MORAVEC Sokol Benešov

 

„Přednáška byla super a byl jsem překvapen, jak naši svěřenci vážně naslouchali a měli i dotazy a hlavně, že všichni tuto přednášku hodnotili velice kladně, a proto doufám, že to nebyla naše poslední společná akce na toto téma a je to začátek dlouhodobé spolupráce, ještě jednou děkuji.“
Martin Bezdíček
šéftrenér, cyklistický oddíl MORAVEC Sokol Benešov