E-mail: - Tel: (+420) 724 139 048

Kolegové

Vše souvisí se vším. Nadbytečných tělesných tuků se efektivněji zbavíte zařazením pohybu. Negativní myšlenky, strach z jídla, zkreslené vnímání vlastního těla, to vše mnohdy vede k chybnému stravovacímu režimu. A proto jsem se spojila s předními odborníky z řad sportovních trenérů, psychologů, masérů, abychom vám v případě zájmu společně dokázali dosáhnout vašich cílů.   

 

Mgr. Jan Jakubíček - bývalý reprezentant v moderním pětiboji. Poslední roky se specializuje na dlouhý triatlon (Ironman). Vystudoval FTVS UK. Profesně se věnuje rovněž trenérské činnosti závodních a rekreačních běžců, včetně úplných začátečníků.

 

Věra Brucknerová - bývalá reprezentantka v atletice, sportovní trenérka, mnoho let pracuje s mládeží. Ve své studiu má BodyTec, jeden z nejmodernějších přístrojů pro maximalizaci svalové hmoty a redukci tělesných tuků.  

 

Mgr. Jindřich Dušek - psychologická příprava vrcholových a výkonnostních sportovců, sportovně-psychologické poradentství pro trenéry i rodiče, psychoterapie pro klienty redukující tělesnou hmotnost. Kontakty: , tel.: 736 161 758