E-mail: - Tel: (+420) 724 139 048

Jana Jurečková

klientka z Prahy, redukční dieta
„Po necelých dvou měsících se mi srovnala váha…“

„Jsem padesátiletá vyšší žena. Velmi dlouho jsem jen mluvila o tom, že bych chtěla zhubnout ale nic jsem pro to nedělala. A tak mě jednou dcera objednala k Zuzce Šafářové. Absolvovala jsem vstupní popovídání s velmi příjemnou, štíhlou ženou. Během rozhovoru jsem si říkala, vždyť většinu věcí znám. Ale nakonec jsem se rozhodla zkusit na sobě zapracovat a vyzkoušet si svoji vůli.

Zuzka mi rozebrala jídelníček a pohybovou aktivitu. Byla jsem velmi překvapená, jak se špatně stravuji (a to nijak nemiluji knedlíky a vepřovou) a začala jsem přemýšlet o tom, co jím a kde bych mohla do svého denního programu ještě vložit pohyb. Není to vždy jednoduché, ale jde to. Nejdříve se nic moc nedělo, ale po dvou týdnech šla váha dolů, vysloveně jsem se těšila na pohyb, ať již jízdu na kole nebo chůzi.

Po celou dobu mě Zuzka podporovala ve výdrži, občas vytkla (jemně ale důrazně) chyby, ale vždy poradila jak se stravováním, tak i s pohybem.

Po necelých dvou měsících se mi srovnala váha a rozhodně se cítím o mnoho příjemněji a zdravěji. Teď už záleží jen na mně, zda dokážu tento styl života dodržovat i nadále. V každém případě vím, že tu je někdo, kdo mne podrží a poradí.“